+0380635207644
idmuza6@gmail.com

Навчання грі на фортепіано

Захоплення грою на фортепіано для початківців та людей, що відбулися в житті , набирає космічних обертів. І це не дивно, оскільки, бажаючі досягти успіху, розуміють, що музика – це «їжа» головного мозку, яка активно розвиває обидві півкулі. Модульна програма гри на фортепіано “ПРЕСТИЖ” представлена ​​універсально: у вигляді наочного сприйняття або ж з допомогою електронних посібників.

Ні для кого не секрет, що ліва півкуля головного мозку відповідає за логічне мислення, а права півкуля за уяву (мрії, фантазії, інтуїцію). Люди з найбільш розвиненою лівою півкулею, є прекрасними аналітиками, бізнесменами, програмістами. Розвинута права півкуля сприяє розвитку творчих здібностей, в результаті чого люди стають прекрасними музикантами, художниками, акторами, поетами і письменниками.

Фортепіано – це єдиний інструмент, що розвиває одночасну і ефективну роботу двох півкуль мозку. Ви вже стоїте на межі успіху. Всього лише кілька миттєвостей відділяють Вас від того щасливого моменту, коли Ви здійсните свою мрію, і почнете насолоджуватися прекрасними звуками фортепіано.

https://www.youtube.com/watch?v=f3koFtP94PM

Приділяючи щоденним заняттям всього лише 30 хвилин і виконуючи точну послідовність досліджуваного матеріалу, Ви незабаром здобудете необхідну базу знань, яка надасть Вам неоціненну допомогу при самостійному розборі композицій.

Регулярно, ми будемо коригувати Ваші музичні напрацювання, контролюючи Ваш творчий ріст, надаючи підтримку у вигляді корисних порад, завдяки яким Ви завжди будете стрімко рухатися вперед !!!

Третій ступінь навчання гри на фортепіано  “Престиж” – річний курс.
Ресурс навчання складається з 6 журналів-модулів, з аудіо і відео носіями, повністю адаптований до сучасних вимог і запитів. Матеріал викладу супроводжується ілюстрованими асоціаціями, які допомагають з інтересом і захопленням здобувати нові знання та вміння.

Перейти до панелі інструментів