+0380635207644
idmuza6@gmail.com

Уроки музики для початківців

Головна мета підготовчого курсу «МУЗИЧНІ ПРИГОДИ» – навчити дітей розуміти і полюбити музику. За нашою методикою перше знайомство з музикою відбувається у малюків за допомогою казкових персонажів, які захоплюють їх своїми фантастичними завданнями, і як результат, викликають інтерес до продовження занять. Так, наприклад, Фея Муза з радістю познайомить дітлахів з основними правилами музики, Муззнайка поділиться своїми спостереженнями, Клаврик навчить грати на різних інструментах, ну, а Змій Горинич “порадує” діточок своїм нерозумінням музики.

Концепція уроків музики “МУЗИЧНІ ПРИГОДИ” і ідея раннього музичного навчання заснована на створенні свого світу музики в своєму рідному домі. Самостійно створений «Домашній клуб музики», дає можливість дитині, за участю дорослих, (а це можуть бути: дідусь, бабуся, тато, мама, брат, сестра, покоївка), проявити свої творчі таланти в атмосфері ігрового спілкування. Адже всі домочадці і навіть домашні тваринки можуть бути помічниками, участниками, першими слухачами і оцінювачами Вашого таланту. У нас і з нами Ви можете повноцінно брати уроки музики не ходячи до школи. По закінченню нашого курсу Ви отримаєте повноцінний Сертифікат знань, що підтвердить отримані і здобуті Вами здібності для пред’явлення шкільній адміністрації щоб отримати шкільний залік або в подальшому за запитанням.

Курс I ступеню раннього музичного навчання складається з шести рівнів підготовки. Ви маєте
можливість замовляти курси щомісяця або ж придбати повний пакет.

Після закінчення
кожного з шести рівнів навчання слід заповнити сторінки Робочого зошита, що розташований всередині друкованого журналу у вигляді тестів з відповідями на поставлені питання і виконати та відправити тести по пройдених темах в офіс IDMUZA на адресу електронної пошти або простою поштою. Якщо Ви користуєтесь при навчанні тільки електронними навчальними посібниками, то виконуєте і відправляєте тілки онлайн-тести.


Підсумування знань буде підставою для отримання Сертифікату про закінчення курсу,
який Ви можете отримати по закінченню навчання.

Скористайтеся IDMUZA, вона створена саме для Вас!

Перейти до панелі інструментів