+0380635207644
idmuza6@gmail.com

Англійська мова для початківців

Англійська для початківців “Стартер” ОНЛАЙН

Працюючи над методикою дистанційного навчання курсу «АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ РОЗМОВИ І СПІВУ» для дітей, у нас ніколи не виникало сумнівів про цінність цієї роботи. Мова музики єдина для всіх людей у всьому світі, незалежно від кольору обличчя і рідної розмовної мови. З мелодією колискової пісні ми вчимо рідну мову в дитинстві, а з  мелодією, легко запам’ятовується Alphabet. Успішно починаємо вивчати англійську мову на курсі “Стартер”.

ЗАВДЯКИ ОТРИМАНИМ ЗНАННЯМ, ВИ НЕЗАБАРОМ ПОЧНЕТЕ:
• говорити і мислити англійською мовою;
• будувати з легкістю побутові фрази;
• співати англійською мовою зарубіжні хіти.

Створюючи курс «АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ РОЗМОВИ І СПІВУ» у нас не стояло завдання копіювати існуючі методики виснажливого вивчення англійської мови і повторювати традиційні підходи в навчанні співу, розрахованого тільки на здібних і підготовлених учнів з раннього віку.
У нашому курсі «Англійська для розмови і співу», Ви отримуєте всі необхідні навички в області граматики, лексики і фонетики, інтонації і артикуляції в полегшеній формі викладу матеріалу з асоціаціями.

НАША МЕТА – за допомогою модульної методики занять допомогти людям подолати «мовний бар’єр», який допоможе в навчанні, а в майбутньому відкриє нові перспективи в просуванні по кар’єрній сходинці, а також дозволить ствердитися і реалізувати своє «Я».
Пам’ятайте, що вчитися потрібно, а особливо, якщо справа йде про знання англійської мови, володіння якою принесе Вам не тільки УСПІХ В ЖИТТІ, але і не малі дивіденди в майбутньому.

Англійська для початківців “Стартер” – це експрес-курс навчання. Ресурс складається з 3-х журналів-модулів з аудіо носіями, повністю адаптований до сучасних вимог і запитів.
Матеріал викладу супроводжується ілюстрованими асоціаціями, які допомагають з інтересом і захопленням здобувати нові знання. Оригінальне викладення матеріалу першого модуля в вигляді звичного для всіх букваря, беззаперечно дасть вичерпуючі знання про алфавіт англійської мови, що є основою успішного вивчення будь якої мови світу.

Перейти до панелі інструментів