+0380635207644
idmuza6@gmail.com

Інновації

Інновації  I D M U Z A

Нами розроблені для Вас принципово нові інноваційні навчальні комплексні програми по системі модульної будови, з особливим балансом і подачею тільки важливої і необхідної інформації для досягнення єдиної мети – отримання знань. Зміст кожного з навчальних модулів – це втілення оригінальних ідей авторів, секретів і безлічі спеціально винайдених прийомів виконавської майстерності.

Чим характерні відмінні риси пропонованої музичної освітньої системи IDMUZA:

  1.  
  2. Можливість якісного навчання для людей без обмеження віку і без попередньої підготовки. Здібності і навички при розкритті таланту формуються і розвиваються в міру і під час навчання. Ви навчаєтесь за новими технологіями.
  3. Можливість придбання знань в індивідуальному порядку, в умовах свого будинку, в зручний для себе час і в помірному темпі, зручною мовою. Не потрібно налагодження, часом невдалих, особистих контактів з викладачем, оскільки передбачено повне самозабезпечення візуальним, відео- і аудіоносіями з доступно викладеним теоретичним (20%) і практичним (80%) матеріалом.
  4. Можливість самостійно оволодіти виконанням музичного шедевру. Ви наочно і покроково зможете долати і осягати тонкощі розбору композицій по нотах або за допомогою відеокурсу. Більшість викладачів не вважають за необхідне пояснювати, для чого потрібно виконувати те чи інше завдання. Знаючи цей існуючий недолік з багаторічної педагогічної практики, ми вперше дохідливо розкриваємо таємниці оволодіння музичним твором на зрозумілій для всіх мові.
  5. Можливість навчатися дистанційно, у тому числі за екстернатною формою. Пропонується щомісячне коригування індивідуально закріпленим куратором отриманих знань та навичок, вдосконалення виконавського мистецтва. Ви отримуєте сертифікат про закінчення курсу для самоствердження, а так само сміливо можете допомагати іншим, навіть мати в подальшому роботу репетитора в своїй країні або за кордоном. Сертифікат може стати офіційною підставою для звільнення Вас, як учня, від відвідування уроків з предмету «Музичне мистецтво».
  6. Можливість заощадити кошти, оскільки Ви не наймаєте окремо репетитора, він закріплюється за Вами при реєстрації на курсі навчання, і це входить в загальні умови Проекту. Ви платите у рік за навчання всього лише ціну одного навчального посібника, замість оплати в багаторазовому розмірі, якби Ви займалися за допомогою приватного репетитора. Навчальний посібник Ви можете отримати, наприклад, з інтернет мережі «Книгоград» або безкоштовно в бібліотеці.
  7. Можливість отримувати освіту відразу за кількома спеціальностями. Впроваджена нами ефективна універсальна методика дозволяє одночасно вивчати кілька предметів на одному курсі, при цьому швидко просуваючись уперед, без перевтоми.

        Чим би Ви в житті не займалися, де б Ви не знаходилися, гра на фортепіано

 і спів, а також знання мов, обов’язково принесуть Вам додаткові дивіденди.

                  

Перейти до панелі інструментів